Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3920T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-3920T Label Sw Panel Gem 120a Curti
Item:
#1535288
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3920T |
| Manufacturer Part # | WC-3920T |
| Height | 0.25" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3920T Label Sw Panel Gem 120a Curti
