Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-39415 Label Ucm Overlay Twin 2 Batc
Item:
#1535317
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-39415 |
| Manufacturer Part # | WC-39415 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-39415 Label Ucm Overlay Twin 2 Batc
