$3.93
$4.95
Compare Price
You save
$1.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-4212-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-4212-02 Nut Jam (5/8 18 Thd)
Item:
#1286125
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-4212-02 |
| Manufacturer Part # | WC-4212-02 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-4212-02 Nut Jam (5/8 18 Thd)
$3.93
$4.95
You save
$1.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-4212-02 Nut Jam (5/8 18 Thd)
