Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-43089
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-43089 Gasket 1.00od X .625 I.d. X .
Item:
#1535536
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-43089 |
| Manufacturer Part # | WC-43089 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-43089 Gasket 1.00od X .625 I.d. X .
