Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-5423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-5423 Deck Warmer W/assembly Gem12 312i
Item:
#1535470
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-5423 |
| Manufacturer Part # | WC-5423 |
| Height | 1.35" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 19.1" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-5423 Deck Warmer W/assembly Gem12 312i
