$80.07
$100.95
Compare Price
You save
$20.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-56020-101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-56020-101 Base Assembly Server 1 Gal & 1
Item:
#1535481
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-56020-101 |
| Manufacturer Part # | WC-56020-101 |
| Height | 7.62" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 3.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-56020-101 Base Assembly Server 1 Gal & 1
$80.07
$100.95
You save
$20.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-56020-101 Base Assembly Server 1 Gal & 1