$36.44
$45.95
Compare Price
You save
$9.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-5670
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-5670 Lid Lever Orange Decaf Tlxa
Item:
#1288967
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-5670 |
| Manufacturer Part # | WC-5670 |
| Height | 3.85" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 1.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-5670 Lid Lever Orange Decaf Tlxa
$36.44
$45.95
You save
$9.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-5670 Lid Lever Orange Decaf Tlxa
