Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-5682
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-5682 Lid Plastic (10")
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-5682 |
| Manufacturer Part # | WC-5682 |
| Height | 1.45" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-5682 Color Black, Material Plastic, Outer Diameter 9 3/4", 248 Mm, Depth 1 1/2", 38 Mm, Nsf Certified Y

