Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-58120 Cover Dump Valve Pcgt 4/5
Item:
#1535496
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-58120 |
| Manufacturer Part # | WC-58120 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-58120 Cover Dump Valve Pcgt 4/5