$6.31
$7.95
Compare Price
You save
$1.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-8539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-8539 Retainer Nuts Pc/ck/hc
Item:
#1843920
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-8539 |
| Manufacturer Part # | WC-8539 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-8539 Retainer Nuts Pc/ck/hc
$6.31
$7.95
You save
$1.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-8539 Retainer Nuts Pc/ck/hc