Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-889-104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-889-104 Valve Dump Left W/ Restrictor
Item:
#1535348
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-889-104 |
| Manufacturer Part # | WC-889-104 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-889-104 Valve Dump Left W/ Restrictor
