$19.00
$23.95
Compare Price
You save
$4.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC3621-101 Brew Cone
Item:
#1181699
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC3621-101 |
| Manufacturer Part # | WC3621-101 |
| Height | 4.8" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Curtis WC3621-101 Brew Cone
$19.00
$23.95
You save
$4.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC3621-101 Brew Cone Plastic, 7-1/4" Top X 3-3/4" High 1/4" Wide Slot, Curtis Coffee 120 120a
