Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Server Products aftermarket .
- Engineered to match existing Server Products units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Server Products WC3640
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC3640 Brush Gauge Coffe Urn
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC3640 |
| Manufacturer Part # | WC3640 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC3640 Coffee Urn Brush, White Bristles, 24" Long Overall 5/8" Dia., Lancaster Colony/enterprise, Coffee Ap(30h 48 48h 84 84h).

