Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis aftermarket .
- Engineered to match existing Curtis units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Curtis WC818
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC818 Dump Valve 3/8" Hose 120v
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC818 |
| Manufacturer Part # | WC818 |
| Height | 3.13" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC818 Right Dump Valve, [ Water ] [ Size 3/8" Hose ] [ Nc ] [ 120 V ], [ Brand Wilbur Curtis ] [ Mfg# Wc817 ], Deltrol, Curtis Coffee 12 120 120a 200 200r 230 D1000gt, Gem-120a

