Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC821WDR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC821WDR Dump Valve 3/8" Hose 120v
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC821WDR |
| Manufacturer Part # | WC821WDR |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC821WDR Dump Valve Kit Left, [ Water ] [ Size 3/8" Hose ] [ Nc ] [ 120 V ], [ Brand Wilbur Curtis ] [ Mfg# Wc37121 ], Eaton, Curtis Coffee 312 312il Gem Ts Gem-12d Tp2t Tpc2t, Tps1t

