Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis aftermarket .
- Engineered to match existing Curtis units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Curtis WCCA-1005-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCCA-1005-03 Trap Steam Cappuccino Maker
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA-1005-03 |
| Manufacturer Part # | WCCA-1005-03 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA-1005-03 Material Plastic, Length 1 9/16", 39 Mm, Width 2 9/16", 65 Mm, Inner Diameter 1 1/16", 1 11/16", 27 Mm, 42 Mm

