$7.25
$9.14
Compare Price
You save
$1.89
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCCA1009-03P Bowl Mixing Cappuccino Maker
Item:
#1289158
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA1009-03P |
| Manufacturer Part # | WCCA1009-03P |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WCCA1009-03P Bowl Mixing Cappuccino Maker
$7.25
$9.14
You save
$1.89
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA1009-03P Bowl Mixing Cappuccino Maker

