$13.45
$16.95
Compare Price
You save
$3.50
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCCA1011-05P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCCA1011-05P Bulkhead Water Fitting
Item:
#1132766
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA1011-05P |
| Manufacturer Part # | WCCA1011-05P |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Curtis WCCA1011-05P Bulkhead Water Fitting
$13.45
$16.95
You save
$3.50
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA1011-05P Length 2 3/16", 56 Mm, Width 1 1/4", 9/16", 14 Mm, 31 Mm, Inner Diameter 7/16", 11 Mm
