Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCCA1024-05
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCCA1024-05 Pillar Location (black)
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA1024-05 |
| Manufacturer Part # | WCCA1024-05 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA1024-05 Color Black, Material Plastic, Length 9/16", 14 Mm, Width 7/16", 11 Mm, Inner Diameter 5/16" Bottom, 8 Mm Bottom, 3/16" Top, 5, Mm Top
