$26.13
$32.95
Compare Price
You save
$6.82
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC-114R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCWC-114R Switch 15/16 X 1 1/8 Spst
Item:
#1182356
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-114R |
| Manufacturer Part # | WCWC-114R |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Curtis WCWC-114R Switch 15/16 X 1 1/8 Spst
$26.13
$32.95
You save
$6.82
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-114R Switch 15/16 X 1 1/8 Spst

