Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn WCWC-2001-P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCWC-2001-P Cap Sight (chrome)
Item:
#1179085
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-2001-P |
| Manufacturer Part # | WCWC-2001-P |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-2001-P Material Chrome, Inner Diameter 3/16", 5 Mm, Outer Diameter 13/16", 21 Mm, Depth 1/2", 13 Mm

