$29.57
$40.15
Compare Price
You save
$10.58
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis aftermarket .
- Engineered to match existing Curtis units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Curtis WCWC-5502-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCWC-5502-01 Probe Water Level W/hex Fit
Item:
#1322374
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-5502-01 |
| Manufacturer Part # | WCWC-5502-01 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Curtis WCWC-5502-01 Probe Water Level W/hex Fit
$29.57
$40.15
You save
$10.58
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-5502-01 Probe Water Level W/hex Fit

