$85.62
$107.95
Compare Price
You save
$22.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WCWC-890 Water Inlet Valve 1 Gpm
Item:
#1145070
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-890 |
| Manufacturer Part # | WCWC-890 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Curtis WCWC-890 Water Inlet Valve 1 Gpm
$85.62
$107.95
You save
$22.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-890 Water Inlet Valve 1 Gpm

