Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC504 Thermostat 2b61 3/8 X 5 36
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC504 |
| Manufacturer Part # | WCWC504 |
| Height | 3.17" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC504 [t Stat Type- 2b61 ] [ Temp 100-202 ] [ Bulb 3/8" X 5-1/4", ], [ Cap 36" ], Wilbur Curtis Coffee Maker 12 120a 230 300 312, Cafe 0pp Cafe 1db Cafe 2db Cafe 2dbs Cafe 3db Cafe Ap, Gem-120a

