Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Custom Deli's CDI-200-5PIN Male & Female Plug In Receptacle For She
Item:
#1462475
Technical details
| Manufacturer | Custom Deli's |
|---|---|
| Model Number | CDI-200-5PIN |
| Manufacturer Part # | CDI-200-5PIN |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Custom Deli's CDI-200-5PIN Male & Female Plug In Receptacle For She
$174.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Custom Deli's CDI-200-5PIN Male & Female Plug In Receptacle For She