Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Custom Deli's CDI-299 Bulb 200w
Item:
#1182442
Technical details
| Fits with Manufacturer | Custom Deli's |
|---|---|
| Model Number | CDI-299 |
| Manufacturer Part # | CDI-299 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Custom Deli's CDI-299 130v 200w, Custom Deli Equipment
