Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Custom Deli's CDI-631 Quartz Heater Tube 1000 Watt 38 1/4"
Item:
#1462491
Technical details
| Manufacturer | Custom Deli's |
|---|---|
| Model Number | CDI-631 |
| Manufacturer Part # | CDI-631 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 39" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Custom Deli's CDI-631 Quartz Heater Tube 1000 Watt 38 1/4"
$301.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Custom Deli's CDI-631 Quartz Heater Tube 1000 Watt 38 1/4"
