Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 624-CM6-003A-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 624-CM6-003A-S Shroud Fan 400
Item:
#1462891
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 624-CM6-003A-S |
| Manufacturer Part # | 624-CM6-003A-S |
| Height | 0.1" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 624-CM6-003A-S Shroud Fan 400