$84.75
$88.00
Compare Price
You save
$3.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 626-CBW-003B-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 626-CBW-003B-S Side Rail Pans Mega
Item:
#1196774
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 626-CBW-003B-S |
| Manufacturer Part # | 626-CBW-003B-S |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Delfield 626-CBW-003B-S Side Rail Pans Mega
$84.75
$88.00
You save
$3.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 626-CBW-003B-S Side Rail Pans Mega
