$3.19
$3.30
Compare Price
You save
$0.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9291408
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9291408 Label Smoothie Lm 8 Eng
Item:
#1278240
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9291408 |
| Manufacturer Part # | 9291408 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9291408 Label Smoothie Lm 8 Eng
$3.19
$3.30
You save
$0.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9291408 Label Smoothie Lm 8 Eng