$118.39
$122.93
Compare Price
You save
$4.54
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9292008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9292008 Tape 1x50ft Uhmw Natur Al
Item:
#1232485
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9292008 |
| Manufacturer Part # | 9292008 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9292008 Tape 1x50ft Uhmw Natur Al
$118.39
$122.93
You save
$4.54
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9292008 Tape 1x50ft Uhmw Natur Al