$0.16
$0.17
Compare Price
You save
$0.01
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321118
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321118 Screw #8x1.00 S P Tr S
Item:
#1221791
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321118 |
| Manufacturer Part # | 9321118 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9321118 Screw #8x1.00 S P Tr S
$0.16
$0.17
You save
$0.01
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321118 Screw #8x1.00 S P Tr S