$5.78
$6.00
Compare Price
You save
$0.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321132
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321132 Stud 1/4 20x1.50 Cadmi Um
Item:
#1339178
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321132 |
| Manufacturer Part # | 9321132 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9321132 Stud 1/4 20x1.50 Cadmi Um
$5.78
$6.00
You save
$0.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321132 Stud 1/4 20x1.50 Cadmi Um