Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321266 Screw #8 32 X .50 S P Pn F
Item:
#1220218
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321266 |
| Manufacturer Part # | 9321266 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321266 Screw #8 32 X .50 S P Pn F
