Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321276
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321276 Screw #12 28x1.38 Z P F8 T
Item:
#1220684
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321276 |
| Manufacturer Part # | 9321276 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9321276 Screw #12 28x1.38 Z P F8 T
$0.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321276 Screw #12 28x1.38 Z P F8 T