Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321355 Screw #10 32x0.50 S P
Item:
#1218133
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321355 |
| Manufacturer Part # | 9321355 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321355 Screw #10 32x0.50 S P