Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9324036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9324036 Screw 1/4 20x3/4
Item:
#1220913
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9324036 |
| Manufacturer Part # | 9324036 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9324036 Screw 1/4 20x3/4