Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9325040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9325040 Screw 5/16 18x.75 Z Hw #name
Item:
#1221798
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9325040 |
| Manufacturer Part # | 9325040 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9325040 Screw 5/16 18x.75 Z Hw #name
