$223.54
$232.13
Compare Price
You save
$8.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Delfield BCP00073 Door Gasket
Item:
#1972873
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00073 |
| Manufacturer Part # | BCP00073 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield BCP00073 Door Gasket
$223.54
$232.13
You save
$8.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00073 Door Gasket