$580.26
$602.55
Compare Price
You save
$22.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield BCP00093 Cover Door Close
Item:
#1220885
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00093 |
| Manufacturer Part # | BCP00093 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield BCP00093 Cover Door Close
$580.26
$602.55
You save
$22.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00093 Cover Door Close