Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00173
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield BCP00173 Mini Pressure Switch Max
Item:
#1832393
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00173 |
| Manufacturer Part # | BCP00173 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00173 Mini Pressure Switch Max