Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield CHP00119
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield CHP00119 Screw #8x1.25 Black P Hillips
Item:
#1234553
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | CHP00119 |
| Manufacturer Part # | CHP00119 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield CHP00119 Screw #8x1.25 Black P Hillips
