Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield CHP00155
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield CHP00155 Panel Back Fiberesin 28.62x44
Item:
#1462913
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | CHP00155 |
| Manufacturer Part # | CHP00155 |
| Height | 1" |
| Width | 31" |
| Depth | 51" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield CHP00155 Panel Back Fiberesin 28.62x44