$9.06
$9.41
Compare Price
You save
$0.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DBP00004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DBP00004 Uline Bin #s 12414w Wh Ite
Item:
#1221534
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DBP00004 |
| Manufacturer Part # | DBP00004 |
| Height | 3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield DBP00004 Uline Bin #s 12414w Wh Ite
$9.06
$9.41
You save
$0.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DBP00004 Uline Bin #s 12414w Wh Ite