Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DEL000-CQQ-0011-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DEL000-CQQ-0011-S Assy Kit Ffhs16 Element/blower
Item:
#1507736
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL000-CQQ-0011-S |
| Manufacturer Part # | DEL000-CQQ-0011-S |
| Height | 6.85" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 21.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield DEL000-CQQ-0011-S Assy Kit Ffhs16 Element/blower
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL000-CQQ-0011-S Assy Kit Ffhs16 Element/blower