$68.04
$150.16
Compare Price
You save
$82.12
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DEL1701188 Gasket 15 3/8 X 21 1/4 D
Item:
#1337282
Technical details
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1701188 |
| Manufacturer Part # | DEL1701188 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Delfield DEL1701188 Gasket 15 3/8 X 21 1/4 D
$68.04
$150.16
You save
$82.12
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1701188 Gasket 15 3/8 X 21 1/4 D
