Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DEL1701194 Gasket Drawer 7 7/16"x16 5/16"
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1701194 |
| Manufacturer Part # | DEL1701194 |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1701194 Color Blue, Material Vinyl, Length 16 5/16", 414 Mm, Width 7 7/16", 189 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Push-in
