Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Delfield DEL1701197 Drawer Gasket
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1701197 |
| Manufacturer Part # | DEL1701197 |
| Height | 0.25" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1701197 Drawer Gasket 29-1/4" X 7-3/8" Push-in, 7/16" Mag 15/16" Base 15/16" High, , Delfield Mark 7 F17c110 F17c52 F17c78 F17fc94 F17fr48, F17fr76 F17r102 F17r44 F17r70 F2660 F2694 F2748, F2776 F28102 F28110 F2844 F2852 F2856 F2875 F2880, F29110 F29110c F2952 F2952c F2956 F2956c F2975, F2975c F2978 F2978c F2980 F2980c
