Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DEL1701288 Door Gasket
Item:
#1146196
Technical details
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1701288 |
| Manufacturer Part # | DEL1701288 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 21" |
| Weight | 2.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1701288 23-7/8" X 60-15/16" Magnetic Push-in Gray, M 9/16" B 1-1/16". H 15/16", Delfield Vantage
