Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Delfield DEL1702001NEWSTYLE Door Gasket 15 1/2" X 20 5/8"
Item:
#1183700
Technical details
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1702001NEWSTYLE |
| Manufacturer Part # | DEL1702001NEWSTYLE |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Delfield DEL1702001NEWSTYLE Door Gasket 15 1/2" X 20 5/8"
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1702001NEWSTYLE Door Gasket, [ 15-1/2" X 20-5/8" ] [ Vinyl ] [magnetic ] Blue, 3/8" Mag 7/8" Base 3/4" High, [screw Mount] Retainer Mounted, Delfield
